Instalacje gazowe

Kompleksowo zajmujemy się projektowaniem i budową instalacji gazowych.

Zapewniamy transport, przygotowanie gruntu, wykonanie przyłącza, montaż i Pomiary rezystancji uziemienia dla zbiorników naziemnych, pomiary ochrony katodowej dla zbiorników podziemnych

Fachowe doradztwo

Projekt instalacji

Montaż instalacji

Serwis gwarancyjny

Korzystamy z programu czyste powietrze

Zadzwoń jesteśmy do Twojej dyspozycji

instalacje gazowe do domu

Dla domu

Zapewniamy profesjonalną i kompleksową obsługę całej inwestycji przez naszą firmę. Oferujemy doradztwo profesjonalną obsługę na każdym etapie inwestycji. Posiadamy zbiorniki na gaz propan w wersjach naziemnych i podziemnych, jak również poziomych i pionowych. Przeprowadzenie próby szczelności.

Dla firmy

Oferujemy kompleksową obsługę inwestycji w Państwa firmie, aż po odbiór gotowej instalacji przez Urząd Dozoru Technicznego. Dokonamy obliczeń przewidywanego rocznego zapotrzebowania na gaz, tak abyście mogli Państwo zaplanować budżet.

Dla przemysłu

Fachowe doradztwo, kompleksowa obsługa, brak podwykonawców - całość inwestycji realizujemy samodzielnie. Pomagamy w formalnościach

Dla Rolnictwa

Profesjonalna obsługa całej inwestycji od projektu aż po odbiór Urzędu Dozoru Technicznego. Oferujmy szeroką ofertę zbiorników dostosowanych do potrzeb każdego odbiorcy, również dla rolnictwa.

Montaż kotłów gazowych

Świadczymy również kompleksowe usługi z zakresu kotłów gazowych. Zajmujemy się wymianą, przystosowaniem i modernizacją kotłowni. Działamy szybko i terminowo. 

Służymy również fachowym doradztwem. Zajmujemy się obsługą i serwisem zamontowanych kotłów gazowych.

Jesteśmy autoryzowanym instalatorem kotłów marki Defro.

Przewiń do góry